Nasze usługi

Co oferujemy

Pomagamy klientom budować światowej klasy projekty budowlane od 15 lat
Awesome Image

Projekty budowlane konstrukcji

Oferujemy projekty i analizy konstrukcji na etapie opracowania projektów architektoniczno-budowlanych do uzyskania pozwolenia na budowę.
Awesome Image

Projekty wykonawcze konstrukcji

Realizacja inwestycji odbywa się według projektów wykonawczych. Nasze projekty zawierają szczegółowe rysunki i zestawienia materiałowe niezbędne od prawidłowej wyceny i realizacji robót betonowych i konstrukcji stalowych
Awesome Image

Projekty warsztatowe konstrukcji

Przygotowujemy projekty warsztatowe konstrukcji wraz zestawieniami materiałowymi szczególnie istotne w przypadku projektów konstrukcji stalowych. Projekty warsztatowe zwierają rozkroje blach i profili oraz pliki wsadowe do automatyzacji wykonywania konstrukcji za pomocą obrabiarek CNC.
Awesome Image

Doradztwo

W ramach opracowania projektów, świadczymy usługi w zakresie doradztwa w zakresie realizacji stanów surowych budynków. Przedstawiamy różne warianty wykonania budynków i udzielamy wsparcia inwestorom w celu wyboru najbardziej optymalnych rozwiązań.
Awesome Image

Ekspertyzy techniczno-budowlane

Ekspertyza techniczno-budowlana służy do przeprowadzenia oceny stanu technicznego budynku do celów przebudowy, nadbudowy, zmiany sposobu użytkowania. Oferujemy profesjonalne opracowanie tego rodzaju ekspertyz w zakresie konstrukcyjno-budowlanym. Posiadamy zaawansowane narzędzia do skanowania zbrojenia konstrukcji i wykonujemy metodami nieniszczącymi oceny zbrojeń.
Awesome Image

Opinie technicze

Dysponujemy stosownymi uprawnieniami budowlanymi umożliwiającymi opracowywanie opinii technicznych na potrzeby podstępowań w sprawie uzyskania pozwolenia na budowę.
Awesome Image

Weryfikacje projektów konstrukcyjnych

W ramach działalności wykonujemy sprawdzenia projektów konstrukcyjnych pod kątem zastosowanych rozwiązań i w celu sprawdzenia poprawności dokumentacji konstrukcyjno-budowlanej.
Awesome Image

Wykonastwo konstrukcji sprężonych

Ten przycisk zmieniamy. Nie oferujemy wykonywania konstrukcji sprężonych.Oferujemy: projektowanie konstrukcji sprężonych. Zajmujemy się opracowywaniem projektów konstrukcji sprężanych, posiadamy w tym zakresie odpowiednie doświadczenie i narzędzia pracy. Konstrukcje z betonu sprężonego charakteryzują się cieńszymi stropami, większymi rozpiętościami między słupami.

Gotowy na wspólny projekt?

Niezależnie od tego, czy masz na myśli projekt i szukasz niezawodnego partnera budowlanego, czy też chcesz potrzebujesz konsultacji lub porady. Jesteśmy gotowi do współpracy.
Skontaktuj się z nami